fashion is my love♥


Here

for christina please.♥

Prosinec 2010

PF 2011

31. prosince 2010 v 12:12 | [Miss.Kiki&Xoxo...] |  Christina
Všem přeju štastný nový Rok ! x))

Sorry

30. prosince 2010 v 13:23 | [Miss.Kiki&Xoxo...] |  Christina
Sorry lidi ale dnes sem asi  nic nepřidám mám málo času...tk sorry ;))

Včera ! ;D Nejlepšíí

30. prosince 2010 v 10:46 | [Miss.Kiki&Xoxo...] |  Christina
Takže včera to bylo na blogu asi nejlepšíí ! :) ♥
K večeru bylo online 25 lidí x''') ♥ Díky moc !
A celkem včera navštívilo  blog 49 lidí !
A jinak jak jsem včera natáčela tk dneska tky něco natočím ;D
A jinak přidám sem něco ;))

Náramky (scene)

29. prosince 2010 v 19:42 | [Miss.Kiki&XoxO...]
Vím,že náramky pro scene se mohou nosit jakékoliv ale tyhle se mi  moooc líbí  !
Tarina Tarantino Elephant Charm Bracelet - Pink - Regencies

Scene pyžámka x))

29. prosince 2010 v 19:38 | [Miss.Kiki&XoxO...]
Scene lodičky

29. prosince 2010 v 19:37 | [Miss.Kiki&XoxO...]
kiki-all.blog.cz
zdroj   : http://niky-emo.blog.cz

Scene kalhoty ^.[mix]

29. prosince 2010 v 19:35 | [Miss.Kiki&XoxO...]
Našla jsem supe mix scene kalhot  ! :)

Scene botky

29. prosince 2010 v 19:22 | [Miss.Kiki&XoxO...]Scene doplňky

29. prosince 2010 v 19:21 | [Miss.Kiki&XoxO...]


Scene trička

29. prosince 2010 v 19:20 | [Miss.Kiki&XoxO...]Můj zdroj : http://newie.blog.cz

Original Scene Girl

29. prosince 2010 v 17:57 | [Miss.Kiki&XoxO...]
Je to dlouhé =) ♥

Chceš se stát SCENE? Máš dost sebedůwěry a wěříš,žhe to zwládneš?Ale má to jeden háček,přes net běží jeden jediný článek,kterej kopírujou všichni blogaři,a ty už ho znáš na zpaměť?Tak to je potom tenhle článek pro Tebe jako dělaný!
Dozwíš se v něm Jak se oblíkat,jak se líčit,jak se nechat ostříhat,jak tupírovat vlasy,typy pierců pro scene,co poslouchat,jak vybrat správné scene jméno a mnoho dalších užitečných Informací!Takže už o tobě víme,žhe máš dost sebedůwěry a wěříš žhe to zwládneš!Žhe na to prostě máš! Chceš být SCENE! Tak jdeme na to.

1.Rodiče(pokud nemáš problém s rodiči,přejdi k druhému kroku)
Máš takový ten typ rodičů,kteří prostě nechtějí připustit žhe jejich dcera bude mít černé linky a výrazné stíny?a pořád tě kritizují tím,žhe to není hezké,vypadáš s tím jako nějaký blázen,šašek apod..?Tak si s něma promluw.Zeptej se třeba mamky jestli nemůžeš do školy mít alespoň řasenku,žhe už nejsi úplně malá na trochu řasenky! To ti určitě dovolí..Pak si třeba časem nenápadně dávej té řasenky čím dál více a použij černou tužku na oči.Lehce naznač černé linky a vydej se do školy...rodiče si začnou zvykat žhe si dáváš více řasenky,a potom si s tou tužkou víc začni hrát,tak to dělej tak dlouho,až si rodiče zvyknou na černé linky a řasenku,potom můžeš použit i tekuté linky,nebo nalepovací řasy,po nějaké době,jdi k mámě s tím,žhe chceš oční stíny,později žhe chceš do školy a do města barevné stíny,tekuté linky apod..
Prostě si zwyknou! ;)

2.Psaní
Každá scene musí ať už na IcQ,FaceBooku,MySpace,nebo kdekoli jinde vyčnívat psaním.
Ať si ti lidé řeknou: Proč takhle píše? To je hezký..juknu ji na profil,
Musíš se naučit si zwyknout na různé vychytáwky we psaní.Tím je myšleno zkratky jako jsou: OMG,OMFG,WTF,LOL,HEH,RAWWRR,ŽHE,AWW,WRRR,HxC apod.. Taky použíwej ANGLICKÁ slowíčka,je to prostě takové cute,když to promícháš s češtinou např.:OMG,ty shy StuPiiD xDD..
Můžeš i do těch anglických slov,přidávat písmenka,jak jsem například já přidala ve slowě Stupid další I -(stupiid).Další wěc we psaní jsou smajli,je to strašně crazy když přidáwáte do wět hodně smajlů př.: YaaAhh xDD Ty MአCraZzzY NápaDy =PP..

Klidně ty smajly i ROZDVOJTE,(xDD,=PP,x)),xPP),To taky udělá dojem.
-Písmena je taky možno zvětšowat a zmenšovat,to udělá asi největší dojem např:
OmGg,NwWwwwM co DnEEsKa BuDu DěLááT!! x(( ShéÉ BuDu NudIIt" xP.
A taky si můžete spoustu dalších wěcí DOMYSLET.Wymyslete si nějakou svou vychytáwku,ale pozor aby jste nebyli potom zklamaní,za dva dny budou tu novou mluvu psát všichni lidé z tvého IcQ x) .....

3.Scene Jméno
Musíš si Wymyslet svoje originální scene jméno!Přece nechceš být kopírka,ne?Kdyby ses pojmenovala: Lea Kannibal,Nebo Monča Kitching,tak to už seš pozer,sprostá kopírka,s takovýma skopírovanýma jménama si tě nikdo neoblíbí.Musíš prostě přijít na nějakej ORIGINÁL a to chvíli trvá.Jméno může být složeno z čehokoliv,z oblíbeného CITU,z oblíbeného ZVÍŘETE,ČÁSTI TĚLA,JÍDLA,BARVY,z oblíbené AKTIVITY,POČASÍ,prostě to,co máš ráda! Dejme si příklad:
• kiki KANNIBAL
• CHAOS
baby
• Jessica CUPCAKE
--------------------
A teď něco vymyslím Já.
• Molly MELONE
• Lenny DIAMOND
• Leona LORRY
• LOVELY Mimi
-No,a to jméno(molly,lenny,leona,mimi,kiki,jessica),To se spíše odvozuje od tvého pravého jména,Takže příklad,tvé jméno je MICHAELA NOVÁKOVÁ a máš ráda jahody.Z toho by vzniklo:
MiŠheL StraWwBerY-není to wůbec složité..jen je to o přemýšlení..Pokud se ti ale twé jméno nelíbí,nebo ho prostě nechceš we swém scene jménu,Podíwej se třeba do anglického kalendáře,něbo někam na net,kde jsou sepsaná různá anglická jména.Samozřejmě pokud nechceš anglické jméno,podíwej se třeba na jména Italská,Španělská apod..

4.
Internetoví Kamarádi a Profily
Musíš být na internetu populární a proto musíš mít hodně profilů na známých internetových stránkách.Je to lehký bod,prostě si uděláš profily pod svým scene jménem(viz bod č.3).Nějaké
Stránky Ti nabídneme:

Na stránkách komentuj ostatní fotky lidí,scene kids,chatuj s nimi..Nech je,ať si tě oblíbí,Buď na wšechny milá,zaujmi ostatní,přidej se do různých diskuzí o zajímavých tématech,a hlawně neodmítej žádné žádosti o přátelství,ať už si tě přidá nějaké dítě,někdo dospělý,někdo w twém wěku,i když je neznáš,neodmítej.Ale pozor na úchyly ;),,Najdi si tam co nejvíc internetowých kamarádu,každý den chatuj,ať si středem pozornosti :)

5.Fotky
To je hoodně důležitá wěc pro profily.Foť se! Ukaž se internetu!Začni spíše obličejem,Foť se z hora.Jenom prostě natáhni ruku,můžeš se dívat do Foťáku,nebo se klidně dívej jinam,na svoje nehty,nebo dělej žhe jsi překvapená,údiv,nebo žhe jsi smutná,zamilovaná..
Musíš na těch fotkách zaujmout...
Na Focení,musíš mít taky ale Chuť,aby to vypadalo dokonale,pořádně se nalič,neboj se make-upu,nasaď na sebe všechny náramky,řetízky,pořádně si natupíruj vlasy,ozdob je mašlema,čelenkama,sponkama..hlavně spoustu doplňků..
Až už budeš pokročilejší,s tím focením,nech se vyfotit od nějaké kamarádky(kamaráda),dělej jakékoli pozy,které zaujmou.Sedni si na schody,na Skateboard,prohrab se ve vlasech,nebo udělej pozu jakože se fotíš,a přitom tě kamarád bude fotit.Prostě cokoli,co tě napadne.
Foť se dost často,na profilech musíš mít neustále nové a nové fotky!

6.Oblečení
Oblečením musíš vyčníwat z dawu.Šíleně barevné boty,trička,mikiny,bundy,ryfle..

•Trička•
-Triček mají scene poměrně doost hodně.Nosí se hlavně BAREVNÉ POTISKY:
Hello Kitty,Gloomy Bear,Pucca,Peace,Pistolky,proužky,bublinky,xichtíky,prostě cokoli barevného a crazy.Takže si nějaké barewné triřka určitě pořiď,bude to stát ZA TO!
•Boty•
Nejčastější a nejoblíbenější jsou u scene:
Slip-ony,Balerínky,Conversky a vlastně jakékoli barevné tenisky.Scene mají boty pro každou příležitost,takže k moři,do školy,do města,a pokud nechcete mít zbytečně tolik párů bot,tak to vůbec newadí,zas takove velké prawidlo to není.Ale jsou důležitou částí oblečení.

•Mikiny•
U Scene mikin,platí vlastně to samé jako u scene triček.Takže barvné potisky.U mikin také letí NÁPISY.A je úplně jedno,jestli zvolíte mikinu se Zipem nebo Bez.Oboje jsou povolené.Scene mají mikin taky docela hodně.Se Zipem máte tu výhodu,Žhe když jdete do města,můžete si mikinu rozepnout,a půjde widět waše dost barevné tričko,kterým dáte wíc najevo,žhe jste scene!
•Ryfle•
Scene nosí Uplé Ryfle Ve Všech možných barvách.Prostě Červené,modré,růžové,zelené,oranžové,to je už na tobě.Pokud Ti rodiče nedowolí Barewné kalhoty,nebo se ti prostě nelíbí,stačí černé.I to je dost scene.Dost letí i Roztrhané ryfle,swětlé,tmawé,to je jedno.Na Ryflích(kalhotách) Můžou být taky samozřejmě Potisky,proužky....
•Doplňky•
Takže do doplňků řadíme Brýle,gumičky,mašle,náušnice,řetízky,čelenky,prstýnky..
Nejoblíbenější jsou u scene Sluneční Brýle.Čím Wětší,Tím Lepčí.Mohou být o5 jakkoli zbarwené,ale černé jsou taky hodně oblíbené ;),,Do wlasů se použíwají i KORUNKY.. Welké mašle we wlasech wykřikují do swěta: jsem scene!,řetížky,prstýnky,stříbrné,plastové,umělé..Dlouhé korále jsou taky welice oblíbené,čelenky wšech barew,na čelenkách mohou být mašle přímo přidělané,Náušnice jsou powoleny wšechny,plastowé barewné kruhy,welké,malé,stříbrné,nebo jenom malé kuličky..BtW,Mezi Doplňky se také řadí TAŠKY,ať už malé kabelky,nebo welké scene tašky s crazy potiskama,je to důležitý doplňek..
7.Líčení
Scene si malujou silné černé oční linky,(případně tekuté),mají umělé řasy,jakkoli dlouhé,podle toho jak se jim to líbí,jestli se jim líbí hodně dlouhé,nebo naopak kratší a šíleně barewné oční stíny.Můžeš klidně použít i 3 druhy očních stínů na jedno oko.Nebo se jednoduše postaw před zrcadlo a wymysli si cokoli šíleného,co by ostatní překwapilo.
Nakup si hlavně hodně malowátek,,:řasenky,rtěnky,stíny,tužku na oči..


8. Wlasy
U Scene jsou připuštěny Wšechny barwy wlasů.Modré,Zelené,Černé,Blond,Růžowé(které můžeme widět u Audrey.K),prostě to,co se wám líbí.Wlasy jsou ozdobou celé scene girl,takže to musí být originální,barewné a crazy.Proto jsou u scene girls populárníPŘÍČEŠKY.Ty jsou taky připuštěny we wšech barwách,jenom se musíte zamyslet,co k sobě ladí.Takže si nějaké pořiď,bude to stát za to a wypadá to božsky!
Hair Extension - Neon GreenHair Extension - LavenderHair Extension - Magenta/Watermelon
Dále si scene wlasy TUPÍRUJÍ,je to takový scene znak,není to wůbec složité,akorát k tomu budete potřebowat hodně laku na wlasy :) ...( a hřeben ),Pokud se ti natupírowané wlasy Nelíbí,tak si je nemusíš moc tupírowat,Hanna Beth si wlasy taky netupíruje a Pořád krásně září :)
Wšechny scene Queens a scene kids jsou na swé wlasy pyšné,starají se o ně a denně stojí před zrcadlem aby pořád wypadali skwěle.

9.Piercingy
Hodně scene má piercing/y.Je to ozdoba twáře,kterou se jěště wíce zdokonalíte.Scene mají různé piercingy,dokonce bych i řekla,žhe není žádný seznam pierců které můžete a které nemůžete mít,je to jenom na wás.Pár těch nejznámějších si teď předstawíme.
Audrey Má SEPTUM,Je to piercing v nosní přepážce.
Ta Kulička nad horním rtem,to je MONROE
Tato kulička pod dolním rtem,se nazývá LABRET
Piercing V JAZYKU snad nemusím nikomu předstawowat.
Krásný Piercing VE RTU,to taky určitě každý zná.
Tohle je taky piercing VE RTU,ale spíše takový KROUŽEK
Piercing V NOSE taky každý určitě zná.

A Tohle je piercing V
OBOČÍ

S Piercingem budete wypadát ještě wíce SCENE,ale pokud ti piercing rodiče nedowolí,nebo se ti nelíbí,nechceš ho,tak si ho nedáwej,nebude to wadit.

10.Hudba
Co Poslouchat...Wlastně můžeš poslouchat co chceš,ale mezi scene jsou určitě oblíbené tyto styly:HARDCORE,METAL,PUNK,INDIE...Ale pokud jsi vášniwě zamilowaná do RAPU,wůbec se toho newzdáwej,Poslouchej jen to,co se ti líbí..
Choď na koncerty,pokud dostaneš nějakou možnost se dostat na koncert,neodmítej!
Taky musíš o té hudbě,kterou posloucháš,něco wědět.


Tak,a teď si to wšechno shrneme,do jednoho malého odstawce.

Přemluwíme rodiče,potom se naučíme psát jako scene,wymyslíme si scene jméno a založíme si co nejwíce profilů,nebudeme odmítat žádné žádosti o přátelstwí a najdeme si co nejvíce intenrnetových kamarádů.Začneme se fotit jako prawá scene,budeme se fotit často,na profilech budou neustále nowé a nowé fotky.Nakoupíme hodně Barewných triček,mikin,bund,Crazy bot,ryflí a hafo doplňků.Pořídíme si hodně malowátek,umělých řas a tužek,budeme se často malowat a tupírowat si wlasy.Koupíme si nějaké Barewné příčešky a wymyslíme crazy kombinaci.Ke konci si pořídíme piercing(monroe,labret,septum.apod..),naučíme se něco z historie hudby kterou posloucháme a budeme hodně chodit na koncerty...

Tak a to je wšechno co by jste měli udělat aby jste byli ♥
S.C.E.N.E

Nooo ! xDDD

29. prosince 2010 v 16:31 | [Miss.Kiki&Xoxo...] |  Christina
Asi neuvěříte co jsem udělala " 
Jak mam tu webku tk jsem natočila video a dala na Youtube : http://www.youtube.com/watch?v=bJGubVRuT-0
Nesmějte se mi xDD 

Justin Bieber - VIDEOCLIPS and my words about him ♥

29. prosince 2010 v 15:40 | [Miss.Kiki&XoxO...]
Jeho první klip :


Druhý byl :
Třetí :
Čvrtý :
Pátý :

Šestý :
Sedmý :
Osmý :
Devátý :

x'') ♥
Od prvního klipu One Time ho miluju ! ♥ Hodně se mi změnil život a díky NĚMU♥ mám život lepší ! ;))♥
 Je to až k pláči když někdo někoho šikanuje protože se mu někdo líbí :'( I Justin byl jako malý šikanován ale o tom tu nechci psát.
A je vidět jaké on má velké srdce ♥ a jak pomáhá ostatním aby byl život lepší těm co ho mají těžší :'') ♥
Je to vidět v klipu Pray x''''''') ♥ PRAY - MODLIT SE  ♥
Nikdo mi nezmění názor na Justina ♥ nikdo ! nikdo ! nikdo ! Miluju ho , BIEBERFEVER !♥ ,BIEBERGASM :)) ♥
A taky díky všem BELIEBERS (naše rodina na FB,která tky zbožnují Justina a milují ho ) -můžu si s nimi popovídat a je to skvělý ! ;)) ♥

 ♥Thanks justin that you are in the world ...and thanks what do you do for people in the world. My
world is
much
better!
thanks♥

My photos 0.1

29. prosince 2010 v 12:27 | [Miss.Kiki&Xoxo...]
Takže nejdřív Vám chci oznámit že z jména z blogu - Kikís :p - si dávám jiné (scene) a to : [Miss.Kiki&Xoxo...]
¨
A rovnou tková moje scene fotka =D nesmějte se mi ! =DD Já nejsem hezká a za to nemůžu xD

kiki-all.blog.cz
a :  
kiki-all.blog.cz
kiki-all.blog.cz
kiki-all.blog.cz

Pls nekomentuj mě že jsem ošklivá já to vim xD

[Miss.Kiki&Xoxo...]

Webka !! =D ♥

29. prosince 2010 v 11:18 | Kikís :p |  Christina
Ahojtééé ! 
Jsem štastná,no i když.
Tak ráno jsem měla trénink (v disco-dance - TS DESTINY)  od 8:30 do 10:00 a pk šla domů a  rovnou do krámu s věcma do počítače.A tm jsem si koupila webku :pp
Jupíí ! Už jsem si volala s mojí nejlepší kámoškou a chci to ještě vyzkoušet tkže muj skype je : kikinka4206 tk mě dyžtak přidejte.A rozhodla jsem se že vy se mě budete ptát na nějaké otázky na blogu v komentech a já Vám je zodpovím ve videoodpovědi ;))
Ještě nevím ale možná jop xDD
Tak ahoj...a díky za včerejší návštěvku !!;D


PS.DNESKA SEM DÁM SVOU FOTKU xD 

Kikís :p

New T-shirt ! x)))

28. prosince 2010 v 19:10 | Kikís :p |  Christina
Hojtéé !


Dnes to bylo opět supe ! xD Byla u nás sestřenka a pk jsem šla s tetou do města  a jeli do Tesca .
V Tescu  jsem si koupila náramky a naušnice.Ve měste ve Vespu jsem si koupila mooc hezký triko za 449 Kč.
my love ! ♥
Je mooc hezký fotku sem dyžtak zítra dám :)) 
A díky za návštěvnost.Před chvílej jsem se tu rozčilovala z menu tdy :/
Ale nic....tak ahoj ! =)

Kikís :p

Scene outfit 0.9

28. prosince 2010 v 10:59 | Kikís :p
 Je tm i značka Chanel :)

Scene outfit 0.8

28. prosince 2010 v 10:58 | Kikís :p
Pink :)

Scene outfit 0.7

28. prosince 2010 v 10:55 | Kikís :p
Tenhle se mi moc líbí ! :)) No tk lííbí se mi všechny scene outfity, ale tenhle je pro mě dokonalej =DD

Scene outfit 0.6

28. prosince 2010 v 10:53 | Kikís :p
Hezký šaty ! :))